Tábor 2023

Tábor je vrcholem skautského roku a my doufáme, že i letos si ho užijeme stejně jako v minulých letech.

Termín: 2. – 15. 7. 2023

Místo: tábořiště Štěrkovka

Cena: 3 200 Kč (pro členy), 3 500 Kč (pro nečleny)

Vedoucí tábora: Karolína Birgusová, karolina.birgusova@skaut.cz, 722747599

Zástupce vedoucího tábora: Johana Šemberová, johana.semberova@seznam.cz, 604167519

Jak se přihlásit: e-přihlášky pro členy oddílu budou poslány přes mail, v případě zájmů nečlenů oddílu se obraťte na vedoucí tábora – Karolínu Birgusovou

Potřebné dokumenty:

Co s sebou: Jaké vybavení děti potřebují se dozvíte zde, všechno vybavení je povinné a ke správnému chodu tábora potřebné.

Kdy nás navštívit: V neděli 9. 7. odpoledne během návštěvního dne. Podrobnosti budou upřesněny. Návštěvy mimo návštěvní den nejsou vhodné a mohou zásadně narušit program. V případě nutnosti kontaktuje nejdříve vedoucího tábora.

Stavění a bourání tábora: Pomoc rodičů je vítána i na stavění a bourání tábora. Stavěčka bude probíhat od 30. 6. do 2. 7. 2023, podrobnější informace budou dodány.

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program, aktivity v družinách i výzvy pro jednotlivce
  • Tábornické dovednosti
  • Více pohybu než dříve
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.