Akce Novinky Výpravy

Výprava na Hrady 25. 9.

V sobotu 25. 9. se uskuteční tradiční výprava na Hrady. První oddílová akce tohoto roku, kde se potkají všechny družinky.

Sraz: 7:20 na Východním nádraží

Návrat: 16:23 tamtéž

S sebou: TCV, jídlo a pití, oblečení do lesa

Kvůli protiepidemickým opatřením je nutné náhlasit svou účast prostřednictvím emailu nebo SMS vedoucí oddílu – Karolíně Birgusové. Při překročení počtu 20 účastníků bude zapotřebí před výpravou zajistit bezinfekčnost (viz níže). Proto je prosím o zaslání potvrzení nejpozději 18. 9. 2021, abychom mohli upřesnit pravidla.

email: karolina.birgusova@skaut.cz

Na všechny účastníky se těší Kara a Víťa!

Bezinfekčnost

1. předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
  2. předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů
  3. předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny