Akce Novinky Online akce

Den zamyšlení

Už na naší online oddílovce v pátek 19. února se všichni mohli dozvědět, že nás v pondělí 22. února čeká Den zamyšlení. V tento den, ale každý v jiném roce, se totiž narodili zakladatel skautingu a světový náčelník Robert Baden-Powell a jeho žena a skautská světová náčelní Olave Baden-Powell.

Letos jsme si vyzkoušeli pár aktivit na téma Společně za mír, které připravili skauti z celého světa pod světovou organizací WAGGGS.

Srdcem ve skautu 2

Současná doba nám neumožňuje osobní setkání, ale můžeme se setkat online. Pokud budeš mít v pondělí 22. února v 19:00 čas, přijď načerpat trochu energie na živé vysílání , které najdeš na  Facebooku Junáka – českého skauta i na skautském YouTube.

Program bude pestrý. Můžeš se těšit na hudbu, pohyb, vyrábění, rozhovory, vážné i zábavné části.

A co budeš potřebovat?

• šátek