Novinky Registrace

Registrace 2024

V lednu nás jako vždy čeká registrace, o které se dočtete také v emailu, a kde také naleznete všechny potřebné informace k provedení platby registračního poplatku, který činí 800 Kč. Nezapomeňte, že termín zaplacení je do 20. 1. 2024.

Registrace členů: potvrzení registrace emailem + zaplacení poplatku na účet.

Registrační poplatek se dále dělí – částí se platí příspěvky vyšším organizačním jednotkám (skautský okres, kraj a ústředí), ze kterých je hrazeno mj. pojištění každého člena na jakékoli skautské akci, skautský časopis či chod celé organizace (mzdy placených pracovníků, produkce časopisů, dotace na nemovitosti a vybavení a další). Zbytek poplatku slouží k financování chodu střediska/oddílu, např. údržbě a opravám klubovny či materiálu. Z nevyužitých prostředků je tvořena rezerva pro nenadálé výdaje či nákup nového vybavení.