Akce Novinky Výpravy

Výprava na rozhlednu – 29.5.2021

Sraz: 7:20 na Východním nádraží

Návrat: 16:23  na Východní nádraží

S sebou: TCV, respirátor, jídlo a pití, dobré oblečení do lesa podle počasí, bezinfekčnost

Těší se Kara

Nová pravidla bezinfekčnosti:

1. Účastník má 3 týdny od první dávky očkování.
    • ano – potvrzení
  2. Účastník v posledních 180 dnech prodělal onemocnění COVID-19.
    • ano – potvrzení
  3. Účastník je testován ve škole a to antigenním testem nejdéle před 72 hodinami nebo PCR testem nejdéle před 7 dny.
    • ano – čestné prohlášení rodičů nebo účastníka nad 18 let (viz. níže)
  4. Účastník byl testován ve veřejném testovacím centru antigenním testem nejdéle před 72 hodinami.
    • ano – potvrzení
  5. Účastník byl testován PCR testem nejdéle před 7 dny.
    • ano – potvrzení
  6. Účastník si koupí v lékárně antigenní test, který absolvuje na začátku akce.

Družinové schůzky

Od příštího týdne, tedy od 31. 5., máme v plánu obnovit družinové schůzky. Probíhat budou stejně jako před přerušením:

• schůzky Šakalů – úterý 15:30 – 17:00
  • schůzky Vlků – středa 16:00 – 17:30
  • schůzky Bobrů – čtvrtek 16:30 – 18:00

Schůzky budou začínat v parku u Skautského domu ze strany od ulice Na Nábřeží. V případě špatného počasí budeme zajišťovat náhradní prostory místo klubovny, kam se děti přemístí po začátku schůzky. Na družinové schůzky, vzhledem k malému počtu účastníků, děti nepotřebují testy.

Vzhledem ke všem opatřením a přípravě programu žádáme všechny rodiče o reakci, jestli má Vaše dítě v plánu se zúčastnit výpravy a družinových schůzek, buď prostřednictvím emailu nebo SMS vedoucí oddílu – Karolíně Birgusové a to nejpozději vždy den předem.