Akce Novinky Výpravy

Výprava, družinovky a ukončení roku

Za chvíli nám skončí školní rok 2020/2021, ale než se tak stane, proběhne ještě jedna výprava, dvoje družinové schůzky, rozloučení se školním rokem a samozřejmě tábor. Pak už budeme čerpat síly na nový rok a nové, nejen skautské, výzvy.

Výprava na tábořiště – 12.6.2021

Sraz: 8:30 na Východním nádraží
Návrat: 15:34 na Východním nádraží
S sebou: TCV, bezinfekčnost, respirátor

Družinové schůzky

Až do 24. 6. 2021 budou probíhat družinové schůzky v parku u Skautského domu bez povinnosti testu jako do teď.

Rozloučení se školním rokem

V neděli 27. 6. 2021 od 15:00 proběhne rozloučení se školním rokem. Jak vše bude probíhat dáme ještě vědět, ale budeme rádi, když se sejdeme v plném počtu a zakončíme tak tento netradiční rok.

Nadále prosíme rodiče, aby nám dopředu dali vědět o přítomnosti nebo nepřítomnosti na plánovaných akcích včetně schůzek vzhledem k plánování programu i aktuálním podmínkám.

Pravidla bezinfekčnosti:

1. Účastník má 3 týdny od první dávky očkování.
    • ano – potvrzení
  2. Účastník v posledních 180 dnech prodělal onemocnění COVID-19.
    • ano – potvrzení
  3. Účastník je testován ve škole (nebo v práci) a to antigenním testem nejdéle před 72 hodinami nebo PCR testem nejdéle před 7 dny.
    • ano – čestné prohlášení rodičů nebo účastníka nad 18 let (viz. níže)
  4. Účastník byl testován ve veřejném testovacím centru antigenním testem nejdéle před 72 hodinami.
    • ano – potvrzení
  5. Účastník byl testován PCR testem nejdéle před 7 dny.
    • ano – potvrzení
  6. Účastník si koupí v lékárně antigenní test, který absolvuje na začátku akce.